KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14487138
nr 1448 7138
Arne Nilsson
(1925-1979), Sverige
Signerad. Akvarell, bildmått: 44x36, yttermått inklusive ram: 68x57 cm
Arne Nilsson, svensk bildkonstnär född 1925, död 1979 .
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:37:02
10/2 14:35:50
300 kr
12/2 19:01:14